Pazartesi- Pazar: 7/24
0554 670 87 50

WORDPRESS SİTE TASARIMI

WordPress Site Tasarımı

Özet
WordPress ile, yalnızca kurumsal web sitesi değil WooComerce altyapısı ile profesyonel e-ticaret siteleri geliştirmek de mümkün.

WordPress, dünyanın en çok tercih edilen içerik yönetim sistemleri arasında ilk sırada gelen bir platform. WordPress altyapısı ile geliştirilen projelerde, web sitenize kurumsal kimliğinizi katabilmeniz, özel istekleriniz doğrultusunda tüm özellikleri değiştirebilmeniz ve siteyi işlevsel bir forma sokabilmeniz adına, WordPress site tasarımı hizmetini sunuyoruz. Her ihtiyaca yönelik çözümler sunan WordPress altyapısı, içerdiği binlerce eklenti ve özellikle internet dünyasında her talebinize dönük seçeneklere sahip. WordPress altyapılı sitenizde fark yaratmak istiyorsanız, profesyonel WordPress hizmetlerimizi incelemelisiniz.

WordPress ile neler yapılabilir?

Kurumsal ve kişisel taleplere, 360 derece olanaklar sunan WordPress yalnızca profesyonel bir kurumsal web sitesi için değil aynı zamanda blog, haber, fotoğraf galerisi, formlar ve aklınıza gelebilecek daha birçok fonksiyonu ile tercih sebebi olmakta. WordPress platformunda, yalnızca kurumsal web sitesi değil aynı zamanda WooComerce altyapısı ile profesyonel e-ticaret siteleri geliştirmek de mümkün. Kısacası ister şirket sitesi, ister e-ticaret sitesi, isterseniz de blog formunda içerik odaklı bir web projesinde, WordPress sizin için en iyi alternatiflerden. Grafiker, yazılımcı ve dijital pazarlama uzmanlarımız ile, WordPress’te en iyi sonucu almanız adına, profesyonel bir ekip çalışması ortaya koyuyoruz. Bu kapsamda, aşağıdaki hizmetleri sunmaktayız:

WordPress Kurulum Hizmeti

İnternet sitenizi yayına alma sürecinin ilk aşaması olan WordPress kurulum hizmeti, doğru bir şekilde yapılmalı ve gerekli ayarları eksiksiz şekilde yerine getirilmelidir. Her sektörde, farklı iş kollarına uygun milyonlarca tema seçeneği içinden ihtiyacınız olan en iyi seçenekleri belirleyip, kurulumu hızlı ve profesyonel bir şekilde sağlıyoruz.

WordPress E-Ticaret Hizmeti

Günümüzde, e-ticaret hizmeti sunan sitelerin önemli bir kısmının alt yapısı WordPress eklentisi olan WooComerce’dür. Hazır e-ticaret paketlerine nazaran son derece uygun maliyet sunan WooComerce eklentisi ile, ürün ve hizmetlerinizi internet ortamında sorunsuz bir şekilde 7-24 satabilirsiniz. E-ticaret altyapısı kurulum ve özelleştirme çalışmaları, ödeme entegrasyonu ve talep ettiğiniz diğer hizmetleri, deneyimli ekibimiz en iyi sonucu almanız adına titizlikle hazırlıyor.

Call Now Button