Pazartesi- Pazar: 7/24
0554 670 87 50

SOSYAL MEDYA REKLAMLARI

Sosyal Medya Reklamları

İnternet uygulamaları günümüzün en önemli tanıtım araçlarını oluşturmaktadır. Yazılı basın ya da tv reklamları yanında veya yerine, kişi ve kurumların, firmaların elektronik ortamda yer alan sanal reklamları tercih etmeleri çok yerinde bir karardır. Siz değerli danışanlarımıza sosyal medya reklamları konusunda danışmanlık hizmetlerini de vermekteyiz. Firmamıza danıştığınızda, öncelikle sizden genel bilgiler alınır. Özel ve tüzel kişiler için, hem kişiler, hem de kurumlar, şirketler bünyesinde firmamızdan her zaman destek alabilirsiniz. Ön bilgiler olarak, ad, soyad, iletişim bilgileriniz, firma adı ile eleman sayısı, şehir gibi bilgilerin alınması söz konusudur. Bundan sonra, verimli bir şekilde sosyal medya yönetimi ve sosyal medya reklamları uygulamalarımız için analizlerimiz ve çalışmalarımız başlar.

Sosyal Medya İle Gücünüze Güç Katın

Sosyal medya yönetimi hizmetlerimizde, firmaların bu şekilde maksimum verim almaları sağlanmaktadır. Amacımız elbette danışanlarımız sosyal medya platformlarında markalaşmalarıdır. Yüksek verim almak üzere hazırlıkların yapılması ve çalışmalarımızın hedeflenmesi söz konusudur. Bu noktada, tamamen size özel unsurların dikkate alınarak hazırlandığı kampanyalarımızdan yararlanacaksınız. Sosyal medya hesaplarınızın yönetilmesi, sosyal medya stratejisinin kurulması, sosyal medya reklamları, sosyal medya topluluk yönetimleri, sosyal medya hesaplarınızın takip edilmesi ve raporlama, kriz idaresi hizmetlerimizle sizlerleyiz.

Sosyal Medya Reklamlarının Firmalar Üzerindeki Etkisi Nedir

Sosyal medya reklamları bünyesinde, twitter, instagram, facebook linkedin, foursquare, youtube gibi akla gelen tüm sosyal medya kanallarında ve sitelerinde reklam uygulama stratejilerinizi belirlemekteyiz. Kurgulamalarımızı uzman ekibimiz ile, tamamen danışan firmamıza özel şekilde, ürünler, hedef kitle, çalışma esasları, hizmetler ve ilkeler, amaçlar dikkate alınarak tasarımlar yapılmaktadır. Kişiye özel işlem yapmamız, başarımızın da yüksek olmasını sağlamaktadır. Sosyal medya reklamlarında tamamen danışana uygun analizler yapmamız sayesinde de ürünlerin, hizmetlerin sosyal medyada mükemmel şekilde yer almasını ve nokta atışı olarak da hedef müşteriye ulaşmasını sağlamaktayız.

Belirli aralıklarla düzenlediğimiz raporlarla alınan neticeleri danışanlarımızla paylaşırız. Bu da sizlerin gelişmelerden net şekilde bilgi sahibi olmasını ve elbette sizlerin de görüşlerinin alınmasını sağlar. Sizlerden gelen istekler ve bilgiler ile her zaman dinamik bir hizmet veririz.

Firmamız olarak hizmetlerimiz, sosyal medya yönetimi çalışmalarımız yanında, içerik pazarlaması, işveren marka ve iletişim danışmanlığı hizmetlerimiz, web sitesi tasarımları, mobil uygulama tasarımları ve yazılım ile tasarlama çalışmalarımız, SEO arama motoru optimizasyonu, medya planlaması ve satın alma işlemleri, tasarım hizmetleri olarak logo çalışmaları, kurumsal kimlik tasarımları, 360 derece etkinlik gibi tasarımların hazırlanması hizmetlerimiz içindedir. Etkinlik kapsamında, her türlü konferans ve etkinlikler için de sizinleyiz. 7 24 firmamızda iletişim içinde, sorulara cevap ve destek noktasında hizmet alabileceğinizi de unutmamalısınız. Ekibimiz mesleki deneyim ve eğitim noktasında en üst seviyededir ve sizi de uçuracağız. Piyasa bir numara olmaya hazırlanın.

ELMAS DİJİTAL ile Sosyal Medya’nın Hakimi Olun ve Fırsatları Yakalayın!

ELMAS DİJİTAL sosyal medya hesaplarınızı ve internet sitenizi etkili ve verimli bir sosyal medya pazarlama aracına çevirmek için işletme veya markanıza uygun reklamları kurgulayıp yüksek verimle reklamların yayınlanmasını sağlar.

Call Now Button