Pazartesi- Pazar: 7/24
0554 670 87 50

GOOGLE REKLAMLARI

Google Reklamları

Elmas Web özenli çalışma alanlarımızla sizlerleyiz. Site tasarım çalışmalarımızda, wordpress ve diğer uygulamaları tamamen firmalara özel şekilde, donanıma uygun olarak kullanmaktayız. Ayrıca analiz uygulamalarımızla, sitenize kimlerin baktığını, kimlerin ziyaret ettiğini, daha çok kimlerin ilgi gösterdiğini ve bu noktada hedef kitlenin yakalanıp yakalanmadığını profesyonel analizlerle sizlere sunmaktayız. Bu şekilde, web sitenizin amaçladığınız şekilde gelişmesini sağlayabilirsiniz. Gerek web siteleri, gerekse sosyal medya hesaplarınızın en verimli şekilde geliştirilmesinde analizlerimiz size ışık tutacaktır. Firmalarımız için yeniden pazarlama çalışmalarımız da sizlere sunulmaktadır. Re marketing, yeniden pazarlama ile sitenizi ziyaret eden kullanıcıların profilleri dikkate alınarak, onların çok daha fazla ilgisini çekecek ve yeniden siteye gelmelerini sağlayacak reklamların hazırlanması sağlanır.

Web sitesi tasarım çalışmalarımız da oldukça kapsamlı şekilde deneyimli, eğitimli, alanlarında uzman olan elemanlarımız tarafından sunulmaktadır. Bir diğer çalışma alanımız ise adwords, reklamlar uygulamalarımızdır. Bunların içinde elbette Google reklamları, firmalar için mükemmel ve yeni nesil tanıtım unsurudur. Firma elemanlarımız, google ürünlerinde eğitimli ve uzmandır. Google uygulamalarına son derece hakim ve sizin için en uygun hizmetleri firmamızdan alacaksınız. Google reklamları konusunda da  mutlaka analizlerimizi yaparız, kişi ve firmaları yani danışanlarımızı buna göre yönlendiririz. Potansiyel müşterilerin ihtiyaçlarının karşılanması yönünde analizlerin yapılması, değişen tüketici davranışlarının analizleri, e ticaret hakkında bilgi verilmesi, güncel gelişmelerin google reklamlarına etkileri gibi güncel gelişmeler de dikkate alınarak, firmalara gerekli bilgilendirmeler verilir ve buna göre danışmanlık noktasında birçok konuda destek verilir.

Google Reklam Bütçesi Nasıl Belirlenir

Google reklamları danışanlarımız için belirlenirken, en uygun ve tamamen somut durumun özelliklerine uygun olarak çalışmalarımız yapılır. Firmanın dijital reklam maliyetlerine ayırdığı pay ve bu pay ile en verimli çalışmaların yapılması hedeflenir. Reklamları istediğiniz zamanda durdurma seçenekleri de aktarılır ve bilgiler verilir. Bu noktada Elmas Web firmamızla bütçe sınırınızı uzmanlarımızla birlikte ayarlayabilirsiniz. Esneklik sistemimiz ile gerekli olması durumunda, ya da sadece istediğiniz zaman, bütçenizde ayarlama yaparak reklamlarınızda duraklama ya da kısıtlama yapabilirsiniz. Ödemelerinizi firmamızla detaylı görüşmelerinizi yaparak, sonuçları alınca yani sonuçlar için yapabilirsiniz. Buna göre, ödemelerinizi google reklamınız sitenizi aramak için tıklanmasında yapabilirsiniz.

Google Reklamları Kazançlımı ?

Elmas Web olarak, danışanlarımıza her zaman dürüst şekilde doğru analizleri sunarız. Sizlere belirli bütçeler sunarız ve sizlere de kendinize en uygun bütçeyi seçebilirsiniz, buna göre olası reklam sonuçlarını size net olarak sunarız. Google ads, Google reklamlarını denemek için firmamızla birlikte çalışarak bir deneme süresi uygulayabilirsiniz. Uzun süreli sözleşmelerin yanında, firmanızın bu reklam sistemini denemesi için firmamıza danışınız. Özel bayram tatilleri ya da hafta sonları gibi belirli zamanlar için de reklamlarınızın yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Verimli çalışmaları firmamızla birlikte gerçekleştirebilirsiniz. Yüzde yüz yeni nesil bilişim uygulamalarında verim almak için firmamız, Elmas Web ile çalışabilirsiniz.

Call Now Button